ШПІОНОПЕДІЯ

Матеріал з Shpionopedia
(Перенаправлено з Головна сторінка)
Перейти до: навігація, пошук

Ласкаво просимо до Шпіонопедії

Вільної енциклопедії шпигунства, диверсій, впливів та дезінформації.

Shpionopedia:Вибрані статті
Вибрана стаття
Активні заходи.jpg
Активні заходи - відкриті або таємні специфічні операції (заходи) розвідувальних органів або служб, що мають на меті здійсненння необхідного впливу як на населення, так і на представників еліт обраної країни, її зовнішньої політики, створення та вирішення міжнародних проблем, на введення противника в оману, підрив і ослаблення його позицій, зрив його замислу та досягнення власних цілей.


Shpionopedia:Добрі статті

Добрі статті

Низові громадські ініціативи англійською мовою мають назву англ. grassroots, «корені трави». «Астротурфінг» — маскування оплачених ініціатив під природні.

Астротурфінг (англ. Astroturfing) — це створення штучної громадської думки за допомогою гласних чи негласних заходів, форм та методів впливу зацікавленими іноземними спеціальними службами, окремими організаціями, групами та особами, що використовують програмне забезпечення або наймають представників засобів масової інформації, блогерів, інтернет-коментаторів, спеціалістів з метою витіснення думки реальних людей і створення враження, наче велика кількість людей вимагає чогось конкретного або виступає проти чого-небудь. Наприклад, просування товарів, ідей або прийняття певних рішень органами державної влади та органами місцевого самоврядування у політичній, соціальній, економічній та інших сферах.[1].


Дезінформува́ння або дезінформа́ція (фр. des — заперечення, фр. information — інформація) — спосіб психологічного впливу, що полягає в намірі подання об'єктові такої інформації, яка вводить його в оману відносно справжнього стану справ та створює викривлену реальність. Поширення перекручених, не повних або свідомо неправдивих відомостей для досягнення пропагандистських, військових (введення противника в оману), комерційних або інших цілей.


Маніпулюва́ння ма́совою свідо́містю — програмування думок і прагнень людей, їхніх настроїв і психічного стану з метою забезпечення такої поведінки, яка необхідна групі небагатьох власників засобів маніпуляції, що здійснюють такий вплив, переслідуючи свої особисті корисливі цілі.


Активні заходи.jpg
Активні заходи - відкриті або таємні специфічні операції (заходи) розвідувальних органів або служб, що мають на меті здійсненння необхідного впливу як на населення, так і на представників еліт обраної країни, її зовнішньої політики, створення та вирішення міжнародних проблем, на введення противника в оману, підрив і ослаблення його позицій, зрив його замислу та досягнення власних цілей.
Shpionopedia:Вибрані списки

Вибраний список

Перелік осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України (неформально згадується в українських ЗМІ як Чо́рний спи́сок Міністе́рства культу́ри Украї́ни) — список осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, складений Міністерством культури України на підставі даних Служби безпеки України.

Перебування особи в цьому списку означає введення в дію проти неї певних обмежень. Так закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України», наприклад, вніс зміни до закону «Про кінематографію». Ними передбачено, що Держкіно відмовляє у видачі державного посвідчення або припиняє дію вже виданого посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, коли одним з учасників такого фільму є фізична особа, включена до «Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України».
 
Shpionopedia:Вибрані статті
В новинах
  • Французька поліція вбила підозрюваного в стрілянині в Страсбурзі на Різдвяному ярмарку, в результаті якої 4 людей загинулоShpionopedia:Проект:Вибране зображення

Вибране зображення
Володимир Полуєв.jpg

Ведучий телеканалу 112 Володимир Полуєв в якості заступника голови Євразійського клубу(кремлівського ідеолога Олександра Дугіна) на засіданні організації.

19 вересня 2013 року в українській столиці відбулося перше засідання Євразійського дискусійного клубу. Нова кузня думки покликана сприяти євразійської інтеграції країни і стати платформою для координації про-євразійських сил в Україні.

У заході взяли участь керівники та активісти ряду громадських організацій: ГР «МОЛОДА ЄВРАЗІЯ», Слов'янська Партія, ГР «Український Вибір», ГР «Слов'янська Гвардія», МГО «Вірне Козацтво», Союз Громадян України, Російсько-Українська Молодіжна Палата (РУМП) , Міжнародний Слов'янський Комітет.Shpionopedia:Проект:Чи ви знаєте

Чи знали ви?
  • Що проросійський пропагандист Вячеслав Піховшек був в радянський час одним з лідерів студентського руху за Незалежність України?
  • Що у народного депутата України Вадима Рабіновича в КДБ агентурним псевдонімом був “Жолудь”?
  • Що Дмитро Корчинський та Олексій Арестович були членами проросійських євразійських рухів разом з Наталією Вітренко та Олександром Дугіним?